Pracujemy nad Tank Mechanic Simulator VR!


Pracujemy nad Tank Mechanic Simulator VR!

Mechanicy, historycy, kustosze i miłośnicy militariów! Już niedługo będziecie mogli zasiąść – dzięki wirtualnej rzeczywistości – za sterami legendarnych czołgów i pojazdów pancernych z II Wojny Światowej. Pracujemy nad portem gry Tank Mechanic Simulatora na gogle VR!

W TMS VR zostajemy prawdziwym fanem czołgów i wszystkiego, co pancerne i pełzające. Z perspektywy pierwszej osoby, wcielamy się w poszukiwacza starych maszyn bojowych, które poddajemy renowacji, kompleksowej naprawie i malowaniu. Każdy model możemy przetestować na polu bitwy (oczywiście używając atrap budynków i innych pojazdów) i umieścić dumnie w swoim własnym muzeum militarnym.

TMS VR to odwzorowane z pietyzmem 15. niemieckich, amerykańskich i sowieckich pojazdów bojowych z czasów II Wojny Światowej. Każdy z nich posiada kilkaset wymiennych części, a możliwości malowania kamuflażu i modyfikacji insygni jest niemal nieograniczona! W hangarze można wiernie odtwarzać oryginalne ubarwienie pojazdów, lub totalnie zaszaleć z własnymi kreacjami kamuflażu i pomysłami na elementy charakterystyczne.

Dzięki wirtualnej rzeczywistości spełnienie marzeń fana militariów jest niemal namacalne. Dzięki VR-owi można dosłownie złapać za myjkę ciśnieniową, uruchomić gąsienice czołgu i przetestować w boju niezwykłe, historyczne maszyny bojowe.

Podstawowa (nie VR-owa) wersja gry porwała pecetowych mechaników, historyków i renowatorów, którzy w liczbie przekraczającej 100.000-200.000 osób kupili grę na Steamie.

Gra ukaże się XX miesiąca 2021 roku na Steamie, na wszystkich znaczących platformach VR (w tym Oculus Rift i Quest, Valve Index i HTC Vive). Lepiej zacznij już robić miejsce w swoim garażu na… czołgi!