GameFormatic S.A. z nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju


GameFormatic S.A. z nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

Polski producent gier komputerowych, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej PlayWay, został w październiku br. nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021. Nominację przyznano w kategorii „Innowacyjne technologie przyszłości”.

19. października 2020 r. spółka akcyjna GameFormatic otrzymała nominację do szóstej edycji plebiscytu Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju za projekt pt. „Dostosowanie sposobu użytkowania i funkcjonowania gry ‘Car Mechanic Simulator’ do możliwości rzeczywistości wirtualnej (VR)”.

– Car Mechanic Simulator to

Centrum Inteligentnego Rozwoju, które jest głównym organizatorem Forum oraz przyznawanej podczas jego trwania Nagrody, specjalizuje się w kompleksowej promocji i upowszechnianiu projektów innowacyjnych, zarówno tych realizowanych ze środków unijnych, jak i ze środków własnych.

Laureatami Nagrody w kategoriach gospodarczych są zazwyczaj wizjonerzy: branżowi liderzy oraz osoby i organizacje, które aktywnie wyznaczają trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju, inicjując w ten sposób pozytywne zmiany rynkowe. Nagradzane są projekty, które mogą zrewolucjonizować gospodarkę i podnieść standard życia ludzi.

Forum Inteligentnego Rozwoju to uznane i cenione wydarzenie z udziałem zarówno innowatorów, jak i inwestorów. Co roku wiodącym tematem są wyzwania związane z pomyślnym wprowadzaniem na rynek nowych bądź ulepszonych usług i produktów.

Statuetki szóstej edycji Forum zostaną wręczone podczas gali w dniach 26-29 września 2021 w Toruniu, która odbędzie się pod hasłem „Odkrycia zmieniają świat dla nas – dajmy im szansę”.

Czytaj więcej o nagrodzie: https://irforum.pl/polska-nagroda-inteligentnego-rozwoju/