Przywróć starym samochodom dawną świetność w Car Detailing Simulator!


Przywróć starym samochodom dawną świetność w Car Detailing Simulator!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy nie byłoby fajnie odkupić zakurzone auto od Twojego dziadka, a potem je wyczyścić i naprawić – mamy coś dla Ciebie. Car Detailing Simulator pozwala na samodzielne odszukiwanie kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu letnich samochodów i ich kompletną renowację!

Najpierw jednak, musisz rozejrzeć się po okolicy – niejeden mieszkaniec suburbii lub wsi chce pozbyć się swoich nieużywanych czterech kółek. Gdy dobijesz targu, nadejdzie czas na sprzątanie – we wnętrzu auta możesz znaleźć takie odlotowe rzeczy jak nieużywane już w obiegu pieniądze, vintage zapalniczki, a nawet kluczyki do innego wozu! Dlatego warto się rozglądać.

OK, czas na mycie staruszka, łącznie z praniem tapicerki, czyszczeniem kokpitu i naturalnie, pianą na karoserii. Uważaj jednak, nie przesadzaj z ciśnieniem i z głową dobiera odpowiednie narzędzia – nie chcesz chyba uszkodzić (jeszcze bardziej) tego motoryzacyjnego cacka, co?

Na końcu przyda się dokładne czyszczenie kół i felg, oraz – wisienka na torcie – woskowanie. Wówczas w pełni docenisz ten cud techniki, w środku i na zewnątrz będzie jak nowy. Błyszczący, pachnący, niezawodny. Możesz sprzedać tę brykę na aukcji online i brać się do renowacji kolejnych fur. Szkoda byłoby, gdyby nadal tkwiły porzucone w garażach i szopach okolicznych mieszkańców.

To co, zgłaszasz się do pracy? Pamiętaj, że czeka na Ciebie: wyszukiwanie, handlowanie, sprzątanie, czyszczenie, polerowanie, woskowanie, chromowanie, sprzedawanie, i wiele więcej! Nie obawiasz się ciężkiej pracy? Świetnie, w takim razie masz tę pracę!

Aha, grę poleca Larry Kosilla z AMMO NYC, więc nie ma żartów – detailing to poważna sprawa.

Car Detailing Simulator ukaże się jeszcze w 2021 roku na PC na platformie Steam.