Rozpoczęliśmy prace nad Offroad Mechanic Simulator


Rozpoczęliśmy prace nad Offroad Mechanic Simulator

W produkcji – której jesteśmy współautorami – Offroad Mechanic Simulator gracz wciela się w fana jazdy offroadowej i profesjonalnego mechanika, który przygotowuje samochody na potrzeby wymagających i spragnionych adrenaliny klientów. Gra polega na pokonywaniu rozmaitych przeszkód samochodami z napędem na 4 koła oraz modyfikowaniem i ulepszaniem ich tak, żeby żadne wzniesienia czy błoto nie było im straszne.

Strome zbocza, grząski teren, błota, przeprawianie się przez rzeki, a nawet używanie wyciągarki do pokonywania naturalnych przeszkód terenowych – to wszystko czeka na graczy w Offroad Mechanic Simulator. Nie zawsze jednak maszyna będzie w stanie sprostać wymaganiom nieubłaganej flory i brutalnemu ukształtowaniu terenu. Wtedy przyda się zmysł i umiejętności złotej rączki. Zabierając samochód do warsztatu gracz będzie mógł wymienić wiele części (np. amortyzatory), wybrać nowe felgi czy ogumienie (z większym bieżnikiem), albo zamontować wlot powietrza do chłodnicy nad dachem (aby zapobiec zalaniu).

Wszystko po to, aby gracz mógł rozkoszować się zapierającym w dech widokiem dzikiej natury i aby rzucić wyzwanie górom, rzekom i kamieniom! Gdy maszyna 4×4 będzie już gotowa podjąć terenowe wyzwanie, warto będzie dokładnie ją umyć przed oddaniem klientowi. W końcu każdy lubi wsiąść do jeszcze lustrzanie czystego wozu, żeby po ekstremalnej przejażdżce wysiąść z totalnie zabłoconego – to całe piękno offroadu!

W skrócie, na graczy czeka: wiele różnych samochodów 4×4; piękna, fotorealistyczna grafika; mnogość narzędzi w warsztacie; całe mnóstwo części, które można wymienić lub zainstalować w aucie; tryb Kariery z misjami połączonymi ze sobą fabularnie; dodatkowe, randomowo generowane zlecenia; elementy dekoracyjne; i kilka różnych tras przygotowanych z myślą o poddaniu wozów maksymalnemu obciążeniu i trudnym testom!

Premiera gry zostanie zapowiedziana jeszcze w tym roku. Gra zadebiutuje na PC na platformie Steam.