Car Mechanic Simulator 2018 Hot Rod Custom Cars – zapowiedź


Car Mechanic Simulator 2018 Hot Rod Custom Cars – zapowiedź

Petard Games pracuje nad DLC 'Hot Rod Custom Cars’ do najpopularniejszego symulatora mechanika samochodowego – Car Mechanic Simulator 2018. Dzięki dodatku gracze będą mogli naprawiać, ulepszać i testować na specjalnym torze legendarne maszyny typu hot rod.

https://store.steampowered.com/app/1710610/Car_Mechanic_Simulator_2018__Hot_Rod_Custom_Cars/

Opis DLC:

Czy pamiętasz jak wyglądają legendarne, pierwsze samochody Forda (np. Ford A)? Lubisz customowe maszyny? I nadal grasz w Car Mechanic Simulator 2018? W takim razie to DLC jest dla Ciebie! Hot Rod Custom Cars przynoszą do gry nowe, ekskluzywne, klasyczne ale stuningowane samochody bezpośrednio do Twojego garażu!

Samochody inspirowane nurtem Hot Rod to modele ze złotej ery motoryzacji, czyli lat od 40’ do 60’ ubiegłego wieku. Był to czas niezwykłych kształtów nadwozia, części dziś już nieużywanych i niezwykłych na swoje lata osiągów. Przejażdżka takim samochodem zawsze była – i nadal jest! – wspaniałym przeżyciem. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Zajmij się odschoolowymi silnikami, karoserią, odbijającymi rzeczywistość jak lustro felgami i wciśnij gaz do dechy!

Nie zapomnij, że tematem przewodnim jest custom. Jeśli chcesz ozdobić samochód płomieniami – zrób to! Jeśli chcesz, aby silnik był widoczny z zewnątrz – bardzo proszę! A może chcesz zamienić felgi vintage na nowoczesne? Do dzieła!

Poczuj siłę potężnych silników (i ich ryku!), niesamowitej mocy koni mechanicznych, palonej gumy, i przetestuj śmiało te mechaniczne bestie na torze testowym!

DLC Hot Rod Custom Cars dodaje 5 nowych samochodów do bardzo popularnej gry Car Mechanic Simulator 2018. Sprawdź DLC już dzisiaj i przywróć złotą erę samochodów Hot Rod!

Co nowego?

  • Car Mechanic Simulator 2018 Hot Rod DLC zawiera 5 customowych samochodów typu hot rod
  • Kilkadziesiąt nowych wzorów do malowania aut typu hot rod

Powiększ swoją kolekcję samochodów dzięki DLC do gry Car Mechanic Simulator 2018 – Hot Rod Custom Cars! Kupuj, znajduj, naprawiaj, poddawaj renowacji i tuningu legendarne samochody typu Hot Rod! Przywróć czasy dawnej świetności samochodom vintage albo zainstaluj w nich customowe ulepszenia!

Write a Comment